“Від конфлікту “Порошенко-Саакашвілі” Україна не виграє”, – Мокан

Саакашвілі свідомо призупинив проведення протестних акцій на період новорічно-різдвяних свят в очікуванні вироку Апеляційного суду 3-го січня 2018-го року, а також для того, щоб потім узгодити свої подальші дії. Таку думку в ефірі телеканалу «Еспресо» висловив політолог, керуючий партнер Української політконсалтингової групи Василь Мокан.

«Зрозуміло, що найбільшу вигоду з конфлікту «Порошенко-Саакашвілі» отримує Російська Федерація, яка зацікавлена у внутрішній дестабілізації в Україні. Саме тому дуже важливим є не дати цьому протистоянню розвиватися далі. Вірогідно, що одним з можливих сценаріїв розвитку подій за участю Саакашвілі є поїхати в одну з країн Євросоюзу і зупинити ті політичні процеси, які він розпочав в Україні. Звичайно, такий варіант був би найсприятливішим для української влади, адже усі розуміють, якщо Міхеїлу Саакашвілі буде винесено обвинувальний вирок, то на майбутніх президентських виборах він може стати символом «політичних репресій» Порошенка і його проблемою як кандидата на другий термін», – вважає експерт.

Як відомо, колишньому президенту Грузії і екс-губернатору Одеської області Міхеїлу Саакашвілі інкримінують отримання з Росії близько $ 500 тис. на фінансування мітингів для повалення української влади. 3-го січня 2018-го року заплановано судове засілання апеляційної інстанції на рішення Печерського райсуду м. Києва, яке не задовольнило вимоги прокуратури щодо обрання міри запобіжного заходу для Саакашвілі у вигляді домашнього арешту.

Відео доступне за посиланням: https://ru.espreso.tv/video/254325