Разумков: Сумнівно, що Приходько стане серйозним підсиленням для команди Тимошенко

Насправді є різні приклади і в українській, і світовій історії, коли неполітики ставали успішними. Але якщо говорити саме про Анастасію Приходько, то для команди Юлії Тимошенко вона, мабуть, не стане серйозним підсиленням.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив політтехнолог та директор Української політконсалтингової групи Дмитро Разумков.

ZIK

«Звісно, політиків у нас ніде не навчають, але насправді є різні приклади і в українській, і світовій історії, коли неполітики ставали успішними. Наприклад, в Америці таким був Рональд Рейган, сьогодні таким є прем’єр-міністр Словенії Мар’ян Шарец, який раніше був актором», – сказав Разумков.

На його думку, якщо розглядати українську політику і заяву співачки Анастасії Приходько, яка йде у політику, то варто чітко відокремлювати її історію.

«Історію з Вакарчуком і Зеленським я б відокремив, бо Приходько йде у команду і при всій повазі я не думаю, що це буде серйозне підсилення команди Тимошенко. Хоча з іншого боку, нові люди – не так вже й погано, бо якщо подивитись на рейтинги так званих нових політиків, які сьогодні з’являються в соціологічних дослідженнях, то суспільство хотіло б бачити нові обличчя», – зазначив він.

За його словами, питання є лише у тому, наскільки ці обличчя є новими. Бо коли йдеться про Святослава Вакарчука, то він вже був в політиці.

«З тих ключових нових осіб, яких ми можемо сьогодні розглядати, можливість потрапляння у велику політику має тільки Зеленський. Адже він ще ніколи не був політиком і має достатньо хороші шанси. Тому, якщо він все-таки оголосить про це, то буде цікаво, наскільки зможе трансформувати ту електоральну підтримку, яку показує соціологія. Хоча за логікою речей все ж піти повинен, тому що, наскільки я знаю, ведеться певна робота навколо нього і його команди», – прокоментував Разумков.

Його колега політичний експерт Кирило Молчанов також наголосив, що як показує український досвід, на жаль, всі, хто прийшов з творчої інтелігенції чи з представників так званого бомонду – нічим особливим не відрізнялися у парламенті.

«Святослав Вакарчук вже був депутатом, але ніяк не відзначився. Також там були різні співачки, а це і Софія Ротару, і Таїсія Повалій. Але, чесно кажучи, не пам’ятаю, щоб вони когось підсилили. Зазвичай їх брали в список лише як яскраві та відомі обличчя, котрі могли бути агіткою під час передвиборної кампанії. Тому зараз будемо дивитися, яку роль відіграватиме Приходько, адже наразі не зрозуміло, що від неї можна очікувати», – сказав Молчанов.

Нагадаємо, Співачка, блогер та активіст Анастасія Приходько заявила, що припиняє сценічну кар’єру.