Експерт оцінив ефективність роботи Національної поліції

Зважаючи на криміногенну ситуацію в Україні, говорити про те, що жителі країни відчувають впевненість у своїй безпеці, не доводиться. З такою думкою в ефірі телеканалу «112 Україна» виступив політолог, керуючий партнер Української політконсалтингової групи Василь Мокан, коментуючи надані головою Нацполіції України результати діяльності за 2017-й рік.

«По-перше, оцінювати результативність лише статистикою неможливо. Як мінімум, тоді треба оцінювати динаміку за певний період. Можливо, і справді за 2017-й рік сталося менше крадіжок та вбивств, але цей рік точно не можна назвати найспокійнішим. Я схиляюся до думки про те, що статистика – це одне, а практичне життя – зовсім інше: попри більш-менш позитивні цифри, надані Сергієм Князєвим, у жителів України немає відчуття повної захищеності з боку держави», – підкреслив політолог.

Василь Мокан наголосив, що у Нацполіції є ще дуже багато завдань, котрі треба виконувати:

«До того ж, особисто для мене більш показовим було б, якби Нацполіція приділяла більше уваги резонансним вбивствам і тим подіям, які набули світового розголосу; тут, наразі, похвалитися немає чим».

Як відомо, під час інтерв’ю УНІАН голова Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що половина усіх злочинів, скоєних цього року були крадіжками, при цьому, розкрили на 40 000 пограбувань більше, ніж торік. На другому місці опинилися грабежі – їх, порівняно з минулим роком, стало більш ніж на 9 000 випадків менше. Далі за розповсюдженістю ідуть розбійні напади: їх також стало менше, а Нацполіція, за словами Князєва, розкрила 60% з них.

Відео доступне за посиланням: https://112.ua/video/vasiliy-mokan-politicheskiy-ekspert-gost-112-ukraina-29122017-257858.html